Farma

Jsme začínající farma. Hospodaříme  na venkově. Fungujeme jako  rodinná farma. Nikdy v restauraci nepřipravujeme vlastní chovaná zvířata. Většinou  je prodáváne či přenecháváme na další chov. Všechny naše  zvířata mají svá jména -  pokřtěná návštěvníky penzionu.

Postupně rozšiřujeme chovaná zviřata.

První byly čtyři ovce a beran. Potom jsme převzali několik dalších ovcí a párek koz. Nyní máme okolo 20 ks ovcí a koz. Dále jsme si pořídili prasátka, domácí kachny, kachny "běžce", králíky, slepice, páva. 

Krmení většinou provádíme ráno, před snídaní,  za asistence dětí ubytovaných v penzionu. Jsou to velmi šikovní pomocníci.

UBYTOVÁNÍ PENZION KOLENCE

Mimořádná nabídka - volné pokoje a apartmány v termínu 25.-31.8.2019

Volná ubytovací kapcita na Třebońsku. Nabízíme volnou kapacitu pokojů a apartmánů v penzionu Myslivna Kolence. Krásně místo pro vycházky, cyklistiku, rybaření a další aktivity.

PŘEHLED VOLNÉ UBYTOVACÍ KAPACITY ROK 2019

UBYTOVÁNÍ 2019

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním  v penzionu a také po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

volná kapacita PENZION MYSLIVNA KOLENCE

Nabízíme volnou kapacitu v srpnu 2019.  Apatmány a pokoje

 

Velmi lukrativní oblast především pro cyklistiku. Cyklotrasy vhodné i pro malé děti.

Rádi Vás přivítáme.