Třeboňsko  je cyklistickým rájem. O tom není pochyb. Stále více se také stává oblíbeným místem k projižce na koňském hřbetě. Narodit se v "sedle" mohou snad jen děti ve filmu. My všichni ostatní musíme postupnými krůčky zvládnout jezdecké umění, abychom někdy  vyjeli  samostatně mezi rybníky do přírody. Někdo však nemusí mít ambice samostatně jezdit a věnovat "rajtování" na koni svůj čas. Vyzkoušejte  jízdu na koni za doprovodu průvodce. Vzrušení a zážitek z jízdy je neopakovatelný.

      Nabízíme Vám možnost využit příležitost a vyzkoušet si jízdu na koni.  Ráno po snídani nebo odpoledne (k večeru)  po návratu z cyklistického výletu můžete zrelaxovat Vy nebo Vaše děti a poznat jaké je to shlížet dolů z koňského hřbetu. Čas strávený v sedle koně je překrásný a nezapomenutelný relaxační zážitek. Doporučujeme. 

        

Co sebou a na sebe

  • triko, pokud možno  s dlouhým rukávem, neklouzavé  kalhoty (ne kraťasy ani šusťáky), boty bez  podrážky,

Co zapůjčíme

  • helmu, chapsy, bezpečnostní vestu

V případě zájmu prosím vzneste svůj požadavek na recepci Penzionu Myslivna Kolence.

 

 

 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním  v penzionu a také po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

VYUŽIJTE PENZION MYSLIVNA

Nově otevřený Penzion Myslivna Kolence 2015 - nabízí volné apartmány a pokoje.

Velmi lukrativní oblast především pro cyklistiku. Cyklotrasy vhodné i pro malé děti.

Rádi Vás přivítáme.

UBYTOVÁNÍ PENZION KOLENCE

Nabízíme volnou kapacitu pokojů a apartmánů v penzionu Myslivna Kolence. Krásně místo pro vycházky, cyklistiku, rybaření a další aktivity.