Třeboňsko  je cyklistickým rájem. O tom není pochyb. Stále více se také stává oblíbeným místem k projižce na koňském hřbetě. Narodit se v "sedle" mohou snad jen děti ve filmu. My všichni ostatní musíme postupnými krůčky zvládnout jezdecké umění, abychom někdy  vyjeli  samostatně mezi rybníky do přírody. Někdo však nemusí mít ambice samostatně jezdit a věnovat "rajtování" na koni svůj čas. Vyzkoušejte  jízdu na koni za doprovodu průvodce. Vzrušení a zážitek z jízdy je neopakovatelný.

      Nabízíme Vám možnost využit příležitost a vyzkoušet si jízdu na koni.  Ráno po snídani nebo odpoledne (k večeru)  po návratu z cyklistického výletu můžete zrelaxovat Vy nebo Vaše děti a poznat jaké je to shlížet dolů z koňského hřbetu. Čas strávený v sedle koně je překrásný a nezapomenutelný relaxační zážitek. Doporučujeme. 

        

Co sebou a na sebe

  • triko, pokud možno  s dlouhým rukávem, neklouzavé  kalhoty (ne kraťasy ani šusťáky), boty bez  podrážky,

Co zapůjčíme

  • helmu, chapsy, bezpečnostní vestu

V případě zájmu prosím vzneste svůj požadavek na recepci Penzionu Myslivna Kolence.

 

 

 

PŘEHLED VOLNÉ UBYTOVACÍ KAPACITY ROK 2019

UBYTOVÁNÍ 2019

ZAHÁJENÍ PŘIJÍMÁNÍ OBJEDNÁVEK UBYTOVÁNÍ 2019

Od 1.prosince 2018 přijímáme objednávky na ubytování v našem rodinném penzionu a restauraci Myslivna Kolence na sezonu 2019.

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním  v penzionu a také po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

VYUŽIJTE PENZION MYSLIVNA

Nově otevřený Penzion Myslivna Kolence 2015 - nabízí volné apartmány a pokoje.

Velmi lukrativní oblast především pro cyklistiku. Cyklotrasy vhodné i pro malé děti.

Rádi Vás přivítáme.

UBYTOVÁNÍ PENZION KOLENCE

Nabízíme volnou kapacitu pokojů a apartmánů v penzionu Myslivna Kolence. Krásně místo pro vycházky, cyklistiku, rybaření a další aktivity.