APARTMÁNY

Blatouch

Blatouch

Apartnám č.1 nabízí velký pokoj - 4 lůžka a menší pokoj - 2 lůžka s kuchyňkou. Součástí je samozřejmě koupelna s WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz Blatouch.

Tulipán

Apartmán č.2 nabízí 2 lůžka s kuchyňkou Součástí je samozřejmě koupelna a WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz TULIPÁN.

Gerbera

Apartmán č.3 nabízí 3 lůžka s kuchyňkou . Součástí je samozřejmě koupelna s WC. Rozšíření kapacity apartmánu a bližší podrobnosti- viz GERBERA.

Nebe

Nebe

Apartmán č.4 nabízí velký pokoj - 3 lůžka a menší pokoj - 2 lůžka s kuchyňkou Součástí je samozřejmě koupelna s vanou a WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz NEBE.

Růže

Růže

Apartmán č.5 nabízí velký pokoj - 3 lůžka s kuchyňkou a menší pokoj - 2 lůžka. Součástí je samozřejmě koupelna s vanou a WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz RŮŽE.

PŘEHLED VOLNÉ UBYTOVACÍ KAPACITY ROK 2019

UBYTOVÁNÍ 2019

ZAHÁJENÍ PŘIJÍMÁNÍ OBJEDNÁVEK UBYTOVÁNÍ 2019

Od 1.prosince 2018 přijímáme objednávky na ubytování v našem rodinném penzionu a restauraci Myslivna Kolence na sezonu 2019.

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním  v penzionu a také po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

VYUŽIJTE PENZION MYSLIVNA

Nově otevřený Penzion Myslivna Kolence 2015 - nabízí volné apartmány a pokoje.

Velmi lukrativní oblast především pro cyklistiku. Cyklotrasy vhodné i pro malé děti.

Rádi Vás přivítáme.

UBYTOVÁNÍ PENZION KOLENCE

Nabízíme volnou kapacitu pokojů a apartmánů v penzionu Myslivna Kolence. Krásně místo pro vycházky, cyklistiku, rybaření a další aktivity.