Nebe

Apartmán  č.4 Nebe  

 Skládá se ze vstupní haly, koupelny s WC a dvou samostatných pokojů (větší – 26,1 m2  a  menší- 18,1 m2). Lůžková kapacita většího pokoje skýtá 3 lůžka s možností navýšení o 1 lůžko a /nebo/  1 přistýlku. Lůžková kapacita menšího pokoje skýtá 2 lůžka s možnosti navýšení o 1 přistýlku. Každý pokoj je vybaven jídelním stolem s příslušným počtem židlí, rozsáhlou skříní, nočními stolky s lampičkami a TV s napojením na internet.

 V menším pokoji je umístěna kuchyňka s možností přípravy stravy. Kuchyňka je vybavena k přípravě snídaní nebo jednoduchých jídel. Její součástí je rychlovarná konvice, dřez na mytí nádobí, lednička, jedno plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba a samozřejmě sklenice, hrnečky, příbory  a talíře pro stanovený počet osob. V koupelně najdete vanu se sprchou, umyvadlo, záchod a žebříkový radiátor na elektriku s možnosti vysušení sportovního oblečení.  V předsíňce je odkládací věšáková deska, botník a rozkládací sušák na sportovní oblečení.

VOLNÁ UBYTOVACÍ KAPACITA

 

 

DOBRÝ DEN - RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI

O MOŽNOSTI OBJEDNÁVAT A REZERVOVAT POBYT V NAŠEM PENZIONU.

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním  v penzionu a také po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
ubytování Třeboňsko