Cyklisté

Velmi si ceníme skutečnosti, že jsme Penzion. který je dislokován na křižovatce několika cyklistických tras. Od nás můžete vyjet několika směry  bez nutnosti absolvovat cestu po sinici, byť s mírným provozem. Směry na rybník Rožumberk a dále třeba do města Třeboně, na zámek Jemčina a dále třeba na zámek Červená Lhota,  za koupáním na Veselské pískovny a také projížďky po hrázích rybníků a lesy Třeboňska. Trasy jsou skutečně velmi rovinaté a skýtají možnost najet několik kilometrů i velmi malým cyklistům.

Odvážným cyklistům, mající vlastní navigaci v mobilech či mapu, doporučujeme opustit hlavní "václavák" cyklotrasu č. 1134 a trochu "prozkoumat"  vedlejší krásné trasy.Budete neskutečně odměněni.

 

Penzion a Restaurace Myslivna Kolence je penzion, jehož převážná část hostů holduje cyklistice. Třeboňsko je skutečným rájem pro cyklisty. Svým nenáročným profilem tratí přímo předurčené pro rodinné výlety s dětmi.

Máme pro Vás připravené různé trasy. Vybrat si může každý podle svých pocitů i s ohledem na své spolujezdce.

Úschova kol v penzionu je samozřejmostí.

 

 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním (v případě dřívějšího příjezdu)  v penzionu a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme. Připravujeme polopenze. Výdej večeře je možné domluvit individuálně  i telefonicky podle výletu.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
facebookubytování Třeboňskodětské hřiště

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout