Restaurace Myslivna

Restaurace Penzionu Myslivna je tím pravým místem Vašeho odpočinku. Nabízíme pohoštění či osvěžení na Vašich toulkách po Třeboňsku a jeho okolí.  Kromě klasické výborné české kuchyně nabízíme i několik místních regionálních specialit.

A jaká bychom byli „ Myslivna“, bez zvěřinových pochoutek.

V nabídce jídel také nechybí jehněčí. Zvěřina a jehněčí není sice na jídelním lístku každý den ale snažíme se zařazovat tyto speciality co nejčastěji. 

 

   Z kdysi původních stájí jsme pro Vás vybudovali rustikální restauraci s obnovenou cihlovou klenbou a kamennou zdí, která na Vás dýchne nezapomenutelnou atmosférou.

Kapacita restaurace je 50 - 55  míst. 

V restauraci můžete využívat bezplatné připojení k Wi-Fi. Restaurace je nekuřácká.

 

 

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. V příjemném prostředí naší restaurace bude oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli chuťovým zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál. Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. 

 

   Restaurace samozřejmě poskytuje ubytovaným hostům na požádání také snídani, případně lze objednat polopenzi.

 

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně.

 

Bar v restauraci

Bar je zbudován s využitím více jak 100 letých trámů získaných z rekonstrukce půdních prostorů, které lemují cihlové klenby.  

Rčení,  „…že naši dědové to opravdu uměli…“ skutečně platí.

Z použitých trámů je cítit historie a um našich předků. Bez pil, s použitím seker dokázali mohutný strom přeměnit v masivní trám. Co při práci pili naši dědové, dnes s určitostí nevíme, pokorně je nám však dovoleno  na těchto trámech ochutnat  vyzrálou Tullamore  Dew, domácí slivovici  a mnoho další „léků“ a zavzpomínat na jejich pracovitost a dovednost. Smekněme před nimi klobouk a pijme na to co nám tu zanechyli a jejich mozolnaté ruce.

Čepované pivo Plzeň Urquell  případně  Velkopopovický kozel  11%  Medium, přijde v letních měsících vhod a neublíží.

Čekáme na Vás u baru .....

 

 

Sklípek  pod terasou

Sklípek  se podařilo zprovoznit v roce 2019.  Nachází se pod venkovní terasou a vyznačuje se kamennými a cihlovými klenbami a příjemným chladným prostředím. Sklípek  lze využít i jako samostatný salonek pro uzavřenou společnost.

 

Spodní a horní terasa při restauraci

Součástí restaurace jsou i dvě terasy (dolní a horní) o kapacitě cca 100 míst, které nabízí příjemný výhled. Z obou teras můžete sledovat Vaše ratolesti, jak si hrají a pobíhají na přilehlém dětském hřišti.

Pergoly jsou kryté velkými slunečníky a ve večerních hodinách i osvětlené.

Na obou pergolách můžete bezplatně využít Wi-Fi. Obě terasy jsou obsluhovány.

Posaďte se a odpočívejte. Vše ostatní nechte na nás.

 

 

facebookubytování Třeboňskoaktualityrestauracesvatbyškoly v příroděpenzionfiremní akce

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout