Svatby a svatební hostiny.

Pořádáme svatby a svatební hostinu  s případným svatebním obřadem v areálu penzionu. Velmi rádi Vás přivítáme osobně před Vašim rozhodnutím o místě konání Vaší svatby. Představíme Vám naše prostory a možnosti. Společně můžeme vybrat jídelní menu na svatební hostinu, případně na odpolední raut.

Naše prostory umožňují svatební hostinu:

V restauraci   pro cca 45 osob pro svatební slavnostní  hostinu s možností s následným  odpoledním-večerním rautem až pro 120 osob. Odpolední-večerní oslava využívá venkovních prostorů a přilehlé  terasy a možnosti využití sklepní  vinárny k posezení, odpočinku a pobavení.

Ve stylové stodole pro cca 100 osob pro svatební slavnostní hostinu. A také možnost pokračovat např. rautem v prostorech rozlehlé stodoly, případně na velké pergole přiléhající ke stodole.

Současně pro svatební hosty nabízíme ubytování až pro 42 osob.

 

GALERIE SVATEB

Podívejte se na náš facebookový profil, kde najdete další fotografie ze svateb.

FACEBOOK

 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním (v případě dřívějšího příjezdu)  v penzionu a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme. Připravujeme polopenze. Výdej večeře je možné domluvit individuálně  i telefonicky podle výletu.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
facebookubytování Třeboňskodětské hřiště

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout