Svatby a svatební hostiny.

Pořádáme svatby a svatební hostinu  s případným svatebním obřadem v areálu penzionu. Velmi rádi Vás přivítáme osobně před Vašim rozhodnutím o místě konání Vaší svatby. Představíme Vám naše prostory a možnosti. Společně můžeme vybrat jídelní menu na svatební hostinu, případně na odpolední raut.

Naše prostory umožňují svatební hostinu:

V restauraci   pro cca 45 osob pro svatební slavnostní  hostinu s možností s následným  odpoledním-večerním rautem až pro 120 osob. Odpolední-večerní oslava využívá venkovních prostorů a přilehlé  terasy a možnosti využití sklepní  vinárny k posezení, odpočinku a pobavení.

Ve stylové stodole pro cca 100 osob pro svatební slavnostní hostinu. A také možnost pokračovat např. rautem v prostorech rozlehlé stodoly, případně na velké pergole přiléhající ke stodole.

Současně pro svatební hosty nabízíme ubytování až pro 42 osob.

 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním (v případě dřívějšího příjezdu)  v penzionu a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme. Připravujeme polopenze. Výdej večeře je možné domluvit individuálně  i telefonicky podle výletu.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

UBYTOVÁNÍ NA ROK 2023

Zahájili jsme příjem objednávek na rok 2023

 

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
ubytování Třeboňskodětské hřiště

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout