Firemní akce

Nabízíme firmán uskutečnění týmových setkání. Firem a jejich manažerů či vedoucích pracovníků. Uvědumujeme si, že tyto kolektivy  jsou velmi nároční klienti. Úspěšná firma hledá úspěšný penzion. Předpokládá, že pobyt v rámci např. teambuildingu či "sportovního stmelení"  bude také úspěšné. Naším úkolem je poskytnout Vám nerušené a kvalitní zázemí pro Vaše aktivity.  

Můžeme se pochlubit již několika úspěšnými projekty. Přesto bychom rádi tyto poptávky firem rozšířily. Předpokladá to samozřejmě předložení kvalitního portfolia našich služeb hostům.

Neváhejte a oslovte nás. Rádi Vám předložíme nabídku.

 

 

 

VOLNÉ TERMÍNY SRPEN 2023

Penzion Myslivna Kolence- Třeboňsko  nabízí volné apartmány a pokoje v měsíci SRPEN 2023

 

 

                               

  - 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním (v případě dřívějšího příjezdu)  v penzionu a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme. Připravujeme polopenze. Výdej večeře je možné domluvit individuálně  i telefonicky podle výletu.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

UBYTOVÁNÍ NA ROK 2023

Zahájili jsme příjem objednávek na rok 2023

 

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
facebookubytování Třeboňskodětské hřiště

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout