Pokoj č.9 - Lilie

Pokoj č.9  

Pokoj je tím velmi prosvětlený.  Skládá se ze vstupní haly, koupelny s WC a samostatného pokoje (22  m2).  Lůžková kapacita pokoje skýtá 3 lůžka s možností navýšení o 1 lůžko.  Pokoj je vybaven jídelním stolem s příslušným počtem židlí, rozsáhlou skříní, nočními stolky s lampičkami a TV s napojením na internet.

Součástí pokoje je rychlovarná konvice, lednička, sklenice a hrnečky pro stanovený počet osob. V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlo, záchod a žebříkový radiátor na elektriku s možnosti vysušení sportovního oblečení.  V předsíňce je odkládací věšáková deska, botník a rozkládací sušák na sportovní oblečení

NOVĚ - jsou pokoje vybaveny závěsy na okna a sitěmi proti hmyzu.

VOLNÉ TERMÍNY SRPEN 2023

Penzion Myslivna Kolence- Třeboňsko  nabízí volné apartmány a pokoje v měsíci SRPEN 2023

 

 

                               

  - 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním (v případě dřívějšího příjezdu)  v penzionu a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme. Připravujeme polopenze. Výdej večeře je možné domluvit individuálně  i telefonicky podle výletu.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

UBYTOVÁNÍ NA ROK 2023

Zahájili jsme příjem objednávek na rok 2023

 

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
facebookubytování Třeboňskodětské hřiště

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout