Pokoj č.6 Les

Pokoj č.6  – se nachází v podkroví  budovy. Pokoj má velká okna na východ. Okna jsou v létě vybavena ochrannou sítí proti hmyzu. Pokoj je tím velmi prosvětlený.  Skládá se ze vstupní haly, koupelny s WC a samostatného pokoje (17,9 m2).  Lůžková kapacita pokoje skýtá 2 lůžka.  Pokoj je vybaven jídelním stolem s příslušným počtem židlí, rozsáhlou skříní, nočními stolky s lampičkami a TV s napojením na internet.

Součástí pokoje je rychlovarná konvice, lednička, sklenice a hrnečky pro stanovený počet osob. V koupelně najdete sprchový kout, umyvadlo, záchod a žebříkový radiátor na elektriku s možnosti vysušení sportovního oblečení.  V předsíňce je odkládací věšáková deska, botník a rozkládací sušák na sportovní oblečení.

NOVĚ - jsou na pokojích závěsy na okna a sitě proti hmyzu.

UBYTOVÁNÍ NA ROK 2022

Informace o zahájení příjímání ubytování na rok 2022.

 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním  v penzionu a také po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
ubytování Třeboňsko

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout