Restaurace Penzionu Myslivna je tím pravým místem Vašeho odpočinku. Nabízíme pohoštění či osvěžení na Vašich toulkách po Třeboňsku a jeho okolí.  Kromě klasické výborné české kuchyně nabízíme i několik místních regionálních specialit.  A jaká bychom byli „ Myslivna“, bez zvěřinových pochoutek. V nabídce jídel také nechybí jehněčí. Zvěřina a jehněčí není sice na jídelním lístku každý den ale snažíme se zařazovat tyto speciality co nejčastěji. 

 

   Z kdysi původních stájí jsme pro Vás vybudovali rustikální restauraci s obnovenou cihlovou klenbou a kamennou zdí, která na Vás dýchne nezapomenutelnou atmosférou. Kapacita restaurace je 50 - 55  míst.  V restauraci můžete využívat bezplatné připojení k Wi-Fi. Restaurace je nekuřácká.

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. V příjemném prostředí naší restaurace bude oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli chuťovým zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet. Dobrá pověst restaurace a spokojený zákazník, který se k nám vrací, je naším prvořadým cílem.

 

   Restaurace samozřejmě poskytuje ubytovaným hostům na požádání také snídani, případně lze objednat polopenzi.

 

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně.

 

Bar

Bar je zbudován s využitím více jak 100 letých trámů získaných z rekonstrukce půdních prostorů, které lemují cihlové klenby.  Rčení,  „…že naši dědové to opravdu uměli…“ skutečně platí. Z použitých trámů je cítit historie a um našich předků. Bez pil, s použitím seker dokázali mohutný strom přeměnit v masivní trám. Co při práci pili naši dědové, dnes s určitostí nevíme, pokorně je nám však dovoleno  na těchto trámech ochutnat  vyzrálou Tullamore  Dew, domácí slivovici  a mnoho další „léků“ a zavzpomínat na jejich pracovitost a dovednost. Smekněme před nimi klobouk a pijme na to co nám tu zanechyli a jejich mozolnaté ruce. Čepované pivo Plzeň Urquell  případně  Velkopopovický kozel  11%  Medium, přijde v letních měsících vhod a neublíží. Čekáme na Vás u baru .....

Vinárna

Vinárnu se podařilo zprovoznit v roce 2019.  Nachází se pod venkovní terasou a vyznačuje se kamennými a cihlovými klenbami a příjemným chladným prostředím. Vinárnu lze využít i jako samostatný salonek pro uzavřenou společnost.

 

 

Spodní a horní terasa

Součástí restaurace jsou i dvě terasy (dolní a horní) o kapacitě cca 100 míst, které nabízí příjemný výhled. Z obou teras můžete sledovat Vaše ratolesti, jak si hrají a pobíhají na přilehlém dětském hřišti. Pergoly jsou kryté velkými slunečníky a ve večerních hodinách i osvětlené. Na obou pergolách můžete bezplatně využít Wi-Fi. Obě terasy jsou obsluhovány. Posaďte se a odpočívejte. Vše ostatní nechte na nás.

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním (v případě dřívějšího příjezdu)  v penzionu a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme. Připravujeme polopenze. Výdej večeře je možné domluvit individuálně  i telefonicky podle výletu.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
facebookubytování Třeboňskodětské hřiště

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout