Projížďka na koni

      Třeboňsko  je cyklistickým rájem. O tom není pochyb. Stále více se také stává oblíbeným místem k projižce na koňském hřbetě. Narodit se v "sedle" mohou snad jen děti ve filmu. My všichni ostatní musíme postupnými krůčky zvládnout jezdecké umění, abychom někdy  vyjeli  samostatně mezi rybníky do přírody. Někdo však nemusí mít ambice samostatně jezdit a věnovat "rajtování" na koni svůj čas. Vyzkoušejte  jízdu na koni za doprovodu průvodce. Vzrušení a zážitek z jízdy je neopakovatelný.

      Spolupracujeme s blízkým "rančem".  Ustájení koní je nedaleko penzionu Myslivna ,  přibližně 1 km a lze k němu dojít pěšky nebo dojet na kole.

Nabízíme Vám možnost domluvit a využit příležitosti  a vyzkoušet si jízdu na koni.  Většinou je jízda prováděna v odpoledních hodnách, kdy majitelky koní věnují vůj čas našim hostům.

 

        

Co sebou a na sebe

  • triko, pokud možno  s dlouhým rukávem, neklouzavé  kalhoty (ne kraťasy ani šusťáky), boty bez  podrážky. Pokud možno využijtetaké  cyklistické  přilby.

V případě zájmu prosím vzneste svůj požadavek na recepci Penzionu Myslivna Kolence.

 

 

 

VOLNÉ TERMÍNY SRPEN 2023

Penzion Myslivna Kolence- Třeboňsko  nabízí volné apartmány a pokoje v měsíci SRPEN 2023

 

 

                               

  - 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním (v případě dřívějšího příjezdu)  v penzionu a také po určitou dobu po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme. Připravujeme polopenze. Výdej večeře je možné domluvit individuálně  i telefonicky podle výletu.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

UBYTOVÁNÍ NA ROK 2023

Zahájili jsme příjem objednávek na rok 2023

 

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
facebookubytování Třeboňskodětské hřiště

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout