REZERVACE POBYTU PRO ROK 2024

Zarezervujte si pobyt v Penzionu Myslivna Kolence - Třeboňsko. Stále ještě zůstávají volné pokoje a apartmány.

Vhodně pro cyklistiku, pro rodiče s dětmi a milovníky rybníků a lesů.

V letošním roce se opět těšíme na Vaši návštěvu v penzionu Myslivna. Pro zpestření Vašeho pobytu zde u nás připravujeme několik novinek. 

 


Penzion Myslivna - Třeboňsko

Vítejte na Myslivně Kolence v Jižních Čechách

...v krajině Třeboňska, se svými jedinečnými  rybníky, smíšenými lesy a překrásnými  památkami. 

 

Třeboňsko je místem, které by jste měli navštívit. Třeboňská krajina je rájem pro odpočinek, je rájem pro aktivní pobyt na čerstvém vzduchu a místem pro utužování rodinných vazeb.

Toulání po krásných jihočeských vesnicích, mezi třpytivými hladinami třeboňských rybníků, ve stínu dubů vysázených na hrázích rybníků – to je balzám na mysli a duši.

Je ideálním místem pro výlety na kole, pěšky, vlakem, autem či v sedle poslušného koně.

 

Slovo majitelů:

K naplnění těchto snů stačí jen velmi málo. Předně si prohlédnout www stránky Penzionu a Restaurace Myslivna Kolence. Ubezpečit se, že prostředí tohoto penzionu je tím pravým místem pro naplnění Vašich představ o pěkném, vkusném a klidném místě, které stojí za to navštívit.

Penzion je rodinným podnikem. Byl otevřen v červenci 2015 a nás těší, že se k nám naši hosté vracejí a na základě referencí našich hostů, přijížděli  jejich známí a přátelé do obce Kolence do našeho penzionu. 

 

Učíme se být dobrými hostileli a Váš zájem o náš penzion nás zavazuje. Děkujeme.

Zaujal-li Vás  Penzion a Restaurace Myslivna Kolence, prosíme Vás o vyplnění  formuláře Rezervace a zaslání e-mailem do recepce penzionu k dalšímu vyřízení.

Samozřejmě se můžete kdykoliv na nás obrátit s jakýmikoli dotazy. Rádi je zodpovíme.

 

 

O penzionu

Rodinný penzion se rozkládá nedaleko Třeboně v malebné vesničce Kolence, na místě původní myslivny, postavené již počátkem 19. století. Bohatá historie Myslivny přímo vybízela k tomu, aby byl tento objekt i nadále využíván, a proto jsme se rozhodli tuto krásnou budovu s rozsáhlými přilehlými pozemky zrekonstruovat na rodinný penzion. Odtud se můžete vydávat hvězdicově na rozmanité toulky a projížďky po celém Třeboňsku a Novohradských horách a užívat si místní krásy.

Velkou výhodou penzionu je jeho poloha především pro cylistické výlety. Bez zbytečného přejíždění, můžete vyjíždět na všechny strany a okamžitě se napojíte na cyklotrasy. Po návratu z projížďky či výletu můžete zrelaxovat, případně si odpočinout ve stylově zařízených apartmánech a pokojích a samozřejmě ochutnat to nejlepší z naší kuchyně.

Pokoje a restaurace jsou nekuřácké. Na všech apartmánech a pokojích je TV a WIFI zdarma.

Nabízíme prostory pro různé firemní akce. Diskrétnost, vhodné přírodní prostředí, vedlejší aktivity, obětavý personál, dobré jídlo.

Rádi Vám připravíme školící samostatnou místnost, půjčíme vybavení a  zajištíme občerstvení.

 

Jaké je ubytování?

Penzion Myslivna Kolence nabízí ubytování pro 36 osob s možností dalšího rozšíření o pevná lůžka nebo přistýlky.

Kapacitu penzionu lze navýšit po domluvě až na 40 lůžek a 15 přistýlek.

Penzion nabízí ubytování v 5 apartmánech a 5 pokojich. Každý apartmán a pokoj má samostatnou koupelnu s WC a vstupní halu.

Apartmány č. 1, č.4 a č.5 se dále skládají ze dvou samostatných místností. Apartmány č.4 a č.5 mají namísto sprchového koutu v koupelně vanu.

Více informací >>

 

 

 

Restaurace Myslivna

Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně

Restaurace Penzionu Myslivna je tím pravým místem Vašeho odpočinku. Nabízíme pohoštění či osvěžení na Vašich toulkách po Třeboňsku a jeho okolí. Kromě klasické výborné české kuchyně nabízíme i několik místních regionálních specialit.  A jaká bychom byli „ Myslivna“, bez zvěřinových pochoutek. V nabídce jídel také nechybí jehněčí.

 

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si naši restauraci zamilujete. V příjemném prostředí naší restaurace bude oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli chuťovým zážitkem. Uvítá Vás klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem.

Na kvalitu jídla jsou u nás kladeny vysoké nároky a ke každé objednávce přistupujeme s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.

Dobrá pověst restaurace a spokojený zákazník, který se k nám vrací, je naším prvořadým cílem.

Více informací >>

 

 

 

 

 

Ideální ubytování pro cykloturisty

Penzion a Restaurace Myslivna Kolence je penzion, jehož převážná část hostů holduje cyklistice a procházkám v přírodě. Třeboňsko je skutečným rájem pro cyklisty. Svým nenáročným profilem tratí přímo předurčené pro rodinné výlety s dětmi. Pro vycházky lze hned za penzionem vyhledat rybniční hráze a lesy. Okolí penzionu je skutečně protkáno velkým množstvím rybníků a lesních pěšin.

Máme pro Vás připravené různé trasy. Vybrat si může každý podle svých pocitů i s ohledem na své spolujezdce.

 


 

Penzion a Restauraci Myslivna Kolence najdete na adrese:

 Kolence 1, Novosedly nad Nežárkou,  379 01
kontaktujte nás tel.: +420 607 068 878, +420 606 282 277
e-mail: info@penzion-myslivna.cz

facebookubytování Třeboňskoaktualityrestauracesvatbyškoly v příroděpenzionfiremní akce

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout