APARTMÁNY

Blatouch

Blatouch

Apartnám č.1 nabízí velký pokoj - 4 lůžka a menší pokoj - 2 lůžka s kuchyňkou. Součástí je samozřejmě koupelna s WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz Blatouch.

Tulipán

Apartmán č.2 nabízí 2 lůžka s kuchyňkou Součástí je samozřejmě koupelna a WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz TULIPÁN.

Gerbera

Apartmán č.3 nabízí 3 lůžka s kuchyňkou . Součástí je samozřejmě koupelna s WC. Rozšíření kapacity apartmánu a bližší podrobnosti- viz GERBERA.

Nebe

Nebe

Apartmán č.4 nabízí velký pokoj - 3 lůžka a menší pokoj - 2 lůžka s kuchyňkou Součástí je samozřejmě koupelna s vanou a WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz NEBE.

Růže

Růže

Apartmán č.5 nabízí velký pokoj - 3 lůžka s kuchyňkou a menší pokoj - 2 lůžka. Součástí je samozřejmě koupelna s vanou a WC. Rozšíření kapacity apartmánu a další podrobnosti - viz RŮŽE.

UBYTOVÁNÍ NA ROK 2022

Informace o zahájení příjímání ubytování na rok 2022.

 

INFORMACE PRO UBYTOVANÉ

Příjezd na recepci penzionu k ubytování  - od 15.0 hodin

Odjezd - uvolnění apartmánů a pokojů - do 10.00 hodin.

Penzion má vlastní parkoviště, na kterém mohou hosté parkovat  před ubytováním v penzionu  a také po odhlášení se z ubytování v  penzionu.

Penzion má vlastní uschovnu kol, ve ´které mohou hosté ukládat kola po domluvě s recepčním i před ubytováním  v penzionu a také po odhlášení se z ubytování v penzionu.

Penzion má vlastní restauraci, ve které  Vás rádi přivítáme.

Platby přijímáme pouze v hotovosti. Nelze platit kartami.

RestauraceVýčepBarRecepcetrebonsko.cztreboninfo.cz
ubytování Třeboňsko

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout